Te koop: statig en sfeervol herenhuis op centrale locatie in Dordrecht
Wonen in een charmant, royaal herenhuis in het hart van Dordrecht? Op loopafstand van het Centraal Station én het prachtige Merwesteinpark? Dan is dit uw kans!
Deze karakteristieke woning combineert authentieke details met modern comfort zoals hoge plafonds, originele paneeldeuren, een heerlijke tuin met veranda, een gezellige haard, ruime slaapkamers en een royale zolder is dit een huis waar u zich direct thuis zult voelen.
Indeling
Begane grond:
• Entree met meterkast en garderobe
• Lange, sfeervolle gang met doorkijk naar de keuken en trapopgang naar de 1e verdieping
• Toilet met fonteintje
• Praktische voorraadkast
• Dubbele toegangsdeuren naar de royale woonkamer
De ruime woonkamer biedt veel licht en sfeer. Via de openslaande deuren komt u in de zonnige achtertuin met een heerlijke veranda, een perfecte plek om te ontspannen zelfs als als het wat kouder is of als het regent. Hier kunt u genieten van de eerste voorjaars zonnestralen !
De open keuken geeft de mogelijkheid om een waar kookparadijs te creëren, voorzien van een kookeiland met 4-pits inductieplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser en oven.
Via een subtiel weggewerkt luik betreedt u de kelder op stahoogte; ideaal als wijnkelder of extra opslagruimte.
De wanden beschikken over een schilderij ophangsysteem (geen gaten in de muur nodig!) en energiezuinige ledverlichting aan het plafond.
1e verdieping
• Slaapkamer 1 (straatzijde) – momenteel in gebruik als werkkamer
• Slaapkamer 2 een gezellige eenpersoonskamer ook aan de straatzijde
• Slaapkamer 3 (tuinzijde) – ruime kamer met openslaande deuren naar het balkon, dat zich uitstrekt over de volledige breedte van het huis
• Ruime, lichte badkamer met toegang tot het balkon. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, dubbele wastafel, grote spiegel en handdoekradiator
2e verdieping
• Grote overloop, nu in gebruik als logeerruimte, met sauna en extra douchecabine
• Opstelplaats cv-ketel (Nefit Trendline uit 2012)
• Aparte charmante slaapruimte met dakkapel
Deze verdieping biedt volop potentie om naar eigen wens in te richten; denk aan een atelier, extra slaapkamers of een thuisbioscoop. Kortom, een verrassend ruime zolder met veel mogelijkheden!
Buitenruimte
Een fijne stadstuin van bijna 60 m² met aparte berging en achterom. Dankzij de veranda is het hier het hele jaar door goed toeven; zon of regen, u zit altijd comfortabel.
Algemeen;
• Fundering vernieuwd in 2006
• Meterkast (11 groepen, 3x 25A, vernieuwd in 2013)
• Dubbel glas, voordeur met veiligheidsglas
• Originele paneeldeuren en gemarmerde lambrisering
• Haard op gas
• houtwerk balkon vernieuwd
• Oplevering in overleg
Bent u enthousiast geworden van het lezen van onze beschrijving en het zien van de foto's en wilt u deze woning van dichtbij bekijken, voelen en proeven? Kijkt u dan eerst even toulonselaan48.nl en neemt u daarna contact op met Waltmann Makelaars Dordrecht, wij plannen graag een bezichtiging met u in en zullen u met alle liefde en plezier een rondleiding geven in dit fantastische herenhuis.