WELLNESS GEVOEL IN HUIS!
Wie wil dit nu niet; dat heerlijk luxe gevoel van je eigen badkamer en-suite en een luxe badkamer voor de rest van je gezin? Hier is het echt mogelijk! Nu te koop, deze heerlijk luxe woning aan het Van den Broek-erf met een nieuwe moderne keuken en maar liefst 2 luxe badkamers.
Prima gelegen in de wijk "Stadspolders" en zowel nabij het winkelcentrum "Bieshof" als ook op loopafstand van het groen van de Biesbosch en de Wantijdijk, is het hier heerlijk wonen. De aansluiting naar de N3 en de snelwegen is hier prima voor elkaar, maar ook het openbaar vervoer is hier (met een eigen treinstation) prima voor elkaar.
Begane Grond:
Middels de fraai aangelegde voortuin, loop je deze woning binnen. Je ziet het gelijk, alles is hier prima voor elkaar; een fraaie laminaatvloer met brede planken, strak gestuukte wanden en plafonds; hier hoef je eigenlijk niets te doen. Natuurlijk kom je in de hal eerst de gloednieuwe meterkast tegen. Vervolgens een fraaie toiletruimte voorzien van een zwevend toilet met fontein waar je ook al niets aan hoeft te doen. De woonkamer is heerlijk licht en zet de lijn van de hal gewoon door.
Dankzij de schuifpui betrek je op een mooie dag, je woonkamer gemakkelijk bij je tuin. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een gloednieuwe keuken (Dec 2021), heerlijk modern in een zwart-witte kleurstelling en voorzien van alle denkbare apparatuur. Denk daarbij aan een koel-/vriescombinatie, een AEG combi-oven, vaatwasser en een BORA inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging! Hier valt niet veel meer te wensen!
Eerste Verdieping:
Prima overloop met toegang tot de drie ruime slaapkamers. Alle drie de slaapkamers zijn voorzien van een nette laminaatvloer en een fraaie, strakke wandafwerking. 2 van deze slaapkamers hebben nieuwe kunststof VELUX dakramen (okt 2021).
De badkamer is weer een plaatje, met een mooie grote grijze natuursteen tegel, een inloop douche met zwarte detaillering en een donkergroene visgraatwandtegel, is deze badkamer helemaal van nu! Natuurlijk hebben we ook nog een brede wastafel en een zwevend toilet om het verhaal compleet te maken.
Tweede Verdieping:
Op deze verdieping heb je gewoon je eigen suite! Natuurlijk beschikt deze verdieping over een washok met ook daarbij de opstelling voor de CV (Remeha Avanta Ace Nov 2021) en de omvormer voor de 9 zonnepanelen.
De slaapkamer op deze verdieping is heerlijk, en deze kamer heeft en een kleine inloopkast en ook nog een eigen badkamer! Volledig betegelt en voorzien van een douche, wastafelmeubel en zwevend toilet is ook deze badkamer meer dan compleet, je hoeft bijna niet meer weg. Ideaal voor een puber of gasten die een nacht blijven slapen,
Buiten:
Fraaie bestraatte voortuin. Ideaal gelegen achtertuin op het Zuid-Westen met een heerlijk terras aan de woning, een nieuw zonnescherm (aug 2021) en borders en kunstgras verderop in de tuin. Achterin de tuin bevindt zich nog een stenen berging, waar je makkelijk je tuinspullen en je fietsen kwijt kan,
wat wil een mens nog meer?
Bijzonderheden:
• 4 slaapkamers
• 2 badkamers
• Bijzonder hoog afwerkingsniveau; werkelijk instap-klaar
• 9 Zonnepanelen
• Nabij winkelcentrum "Bieshof", de Biesbosch en de Wantijdijk
• Oplevering eind sept 2022
• Alle toiletten Villeroy & Boch
Lees meer