Markt van Matena is vormgegeven als een speelse eenheid van 2 robuuste woontorens op een plint van winkels en voorzieningen.
De woontorens zijn robuust, maar ook eigentijds voorgegeven. Dit vindt u terug in de kleurstelling, maar ook de combinatie van strakke horizontale, verticale en schuine belijningen. De appartementen bevinden zich vanaf de eerste laag in beide woontorens. Toren 1 herbergt 18 appartementen. Toren 2 biedt plaats aan 22 appartementen.
De appartementen zijn er in verschillende afmetingen en oriëntaties. Elk appartement is voorzien van een volledig afgewerkte toiletruimte en badkamer. Daarnaast is er een moderne open keuken aanwezig, welke van alle gemakken is voorzien.
Uw eigen parkeerplaats treft u op het dak van de winkels. Dit afgesloten parkeerdek is met de auto bereikbaar met een hellingbaan. Vanuit uw appartement kunt u de parkeerplaatsen overdekt bereiken vanuit de het trappenhuis en de lifthal. Op de begane grond van het complex heeft elk appartement een ruime berging, waarmee u over voldoende bergruimte beschikt voor uw fietsen en bergkasten.
Appartement A is gepositioneerd in een hoek en voorzien van 3 slaapkamers, een wasruimte/berging, separaat toilet, badkamer en woonkamer. Het appartement heeft een ideale ligging van het balkon. Zowel toilet en badkamer zijn voorzien van tegelwerk en sanitair.
Het appartement wordt verhuurd met één vaste parkeerplaats en exclusief servicekosten.
Lees meer