HEERLIJK WONEN AAN HET GEMMAHOF!
Nu in de verkoop, deze fijne eengezinswoning is gelegen in de rustige en kindvriendelijke wijk Sterrenburg I. Ideale ligging aan een royaal opgezet autoluw plein met een klimrek voor kinderen, maakt deze woning uitermate geschikt voor jonge startende gezinnen. De woning beschikt over een ruime woonkamer, vier slaapkamers en een badkamer en is de afgelopen jaren binnen nagenoeg geheel gerenoveerd; kijk vooral eens goed naar deze luxe badkamer!
De woning is centraal gelegen met in de directe nabijheid voorzieningen zoals (basis)scholen, sportverenigingen, speelgelegenheden en natuurlijk winkelcentrum Sterrenburg met zijn Jumbo Foodmarkt! Daarnaast is de woning op fietsafstand van de Nieuwe Dordtse Biesbosch en ‘De Elzen’.
Begane Grond:
Via de ruime voortuin, betreedt je deze zeer nette woning. De hal is lekker ruim, zodat voor een garderoberuimte voldoende plek is. De meterkast en het toilet zijn hier ook gesitueerd. Het toilet is luxe te noemen; geheel betegeld, zwevend toilet en een fonteintje maken het geheel compleet. Onder de trap bevindt zich nog een grote voorraadkast.
De woonkamer is prachtig afgewerkt met een fraaie tegelvloer voorzien van vloerverwarming, gestucte wanden en een zeer luxe gestuct plafond. Opvallend is de fraaie lijst met inbouwspots. Daarnaast is deze woonkamer met 29 m2 gewoon zeer ruim te noemen!
De keuken bevindt zich aan de achterzijde van deze woning en heeft de beschikking over een rechte opstelling met zeer veel bergruimte en diverse inbouwapparatuur. De achterdeur geeft vervolgens weer toegang tot de achtertuin op het Zuiden.
Eerste Verdieping:
Centraal is hier de overloop, deze geeft toegang tot de drie ruime slaapkamers, de trapopgang naar de tweede verdieping en de zeer luxe badkamer! Alle slaapkamers zijn keurig afgewerkt met onder andere een fraaie laminaatvloer en gestucte wanden en plafonds. Bij een van de slaapkamers is er echt werk van gemaakt; dankzij het bijzondere plafond met allerlei kleine ledlampjes, lijkt het er bijna op alsof je onder een sterrenhemel aan het slapen bent!
De badkamer is eigenlijk gewoon heel luxe! Een grote inloopdouche, een mooie en warme tegel en een strak gestuct plafond maken deze badkamer met al zijn kleine details helemaal af!
Tweede Verdieping:
Met de vaste trap, komen we op de tweede verdieping. Deze zolder bestaat uit drie verschillende ruimtes (allen zijn gestuct) waarvan een ruimte voor de CV-combiketel en de wasmachine aansluiting is bedoeld. Daarnaast is er nog een ruime berging gecreëerd voor al je losse spullen.
Het overgrote deel van deze verdieping bestaat uit een ruime vierde slaapkamer. Deze is natuurlijk geschikt als een master bedroom, maar kan natuurlijk ook gebruikt worden voor een werkkamer of een hobbykamer.
Buiten:
De voortuin is opvallend groot. Zittend in de voortuin, kun je je kinderen op het voorgelegen en autovrije plein laten spelen. De achtertuin ligt pal op het Zuiden en is het domein voor de zonaanbidders! Met een diepte van 10 meter en een breedte van ruim 6,5 m biedt deze tuin alle mogelijkheden voor jou om er iets leuks van te maken.
De ruime stenen berging is de plek voor je fietsen, je tuinspullen en je barbecue, veel plezier!
Bijzonderheden:
* Zeer kindvriendelijke omgeving
* Luxe badkamer
* 4 slaapkamers
* Uitgebreide meterkast met 12 groepen
* Op fietsafstand van de Nieuwe Dordtse Biesbosch en ‘De Elzen’
ONZE TIP
Aankopen? Schakel je eigen NVM-aankoopmakelaar in! Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je veel tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
Lees meer