Soms kom je binnen in een huis en daar voel je je als bezoeker direct welkom.
Kun je nagaan hoe je je als bewoner zult voelen, wat een warmte!
Je verwacht ook dat er ieder moment een "Hoi Pipeloi of Aju Paraplu" voorbij komt, het ziet er een beetje uit als een Jan Jans en de Kinderen huis of zoals we met de bewoners bedacht hadden een "Pluk van de Petteflet".
Dat gevoel bekruipt je gelijk als je binnenkomt. Welke benaming we er ook aan geven het is een heerlijk huis, met veel licht en voelt warm aan maar behoeft echt wel enige aandacht wanneer u geen fan bent van Jan Jans...
Wellicht ten overvloede maar de kakkerlak ZaZa woont niet in dit huis.
Welkom in de Willem van Oranjelaan 29 in Zwijndrecht!
Een fijn familiehuis met een zeer ruime woonkamer met 2 grote ramen op iedere hoek van de kamer, een doorkijk naar de keuken, een ruime tuin aan de voorzijde en een kleine met achterom aan de achterzijde en 4 slaapkamers (met mogelijkheid tot een 5e).
Wonen aan de Willem van Oranjelaan in een royale sfeervolle jaren dertig woning voor een betaalbare prijs!
Gelegen op een zeer geliefde locatie in het oude centrum aan het Oranjepark. Fantastisch weids uitzicht, doordat de voorgevel in een knik/hoek is gelegen. Hierdoor is er vanuit de woonkamer zowel zicht richting de vijver van het Oranjepark als ook zicht richting de Koninginneweg.
Wie wil dat nou niet?
INDELING:
Begane grond
- Entree, hal met meterkast (8 groepen en aardlekschakelaar), toiletruimte (met wandcloset).
- Ruime woonkamer van circa 30 m2 aan de voorzijde van de woning. Door de hoekligging heeft u vanuit de woonkamer zowel vrij uitzicht op de vijver en het Oranjepark als ook op de Koninginneweg richting de Passage. De grote voortuin zorgt voor privacy en afstand tot de openbare weg. De sfeervolle woonkamer is voorzien van een laminaatvloer, gestucte wanden, paneeldeuren en een heerlijke gashaard die ook bijdraagt aan de fijne sfeer.
- De keuken is gelegen aan de achterzijde en is voorzien van een plavuizenvloer. Neutrale inbouwkeuken in hoekopstelling. Inbouwapparatuur bestaat uit een gaskookplaat, oven, afzuigkap, magnetron en een koel/vries combinatie. Vanuit de keuken en de hal is de bijkeuken bereikbaar, welke toegang biedt tot de achtertuin.
1e verdieping
- Overloop met 3 fijne ruime lichte slaapkamers, waarvan 2 slaapkamers gelegen aan de voorzijde en een slaapkamer aan de achterzijde voorzien van inbouwkasten.
- De badkamer is voorzien van een inloopdouche, een wastafel en een 2e toilet.
2e verdieping:
- Vaste trap naar de zolderetage. De zolderkamer is zeer royaal te noemen. Mede omdat de nokhoogte 9,40 m is en daarnaast beschikt deze ruimte ook over een (nieuwe) dakkapel.
- De ruimte is circa 30 m2 en naar eigen inzicht in te delen of natuurlijk gewoon zo te laten.
Tuin
- Ruime voortuin in een hoekligging van circa 15 meter en circa 5,5 meter diep.
- De achtertuin is circa 7,5 meter diep en circa 2,5 meter breed voorzien van een achterom en een berging.
Authentieke details:
- In deze sfeervolle jaren dertig woning zijn nog leuke jaren dertig details behouden gebleven, zoals glas in lood ramen, paneeldeuren en plafond met sierlijsten.
Kortom; bent u na het lezen van de beschrijving en het zien van de foto's ook zo enthousiast geworden en kunt u niet wachten om deze woning te gaan bekijken? Neemt u dan contact op met ons kantoor, wij plannen graag een bezichtiging met u in en zullen u met liefde en plezier een rondleiding geven door deze heerlijke woning.
Bijzonderheden:
- Eigen website willemvanoranjelaan29. nl
- CV combiketel 2014
- Houten vloeren, houten kozijnen, overwegend v.v. dubbelglas
- Goten vernieuwd 2020
- Nieuwe zinken regenpijp 2020
- Dak geïsoleerd 2020
- Dakkapel 2019
- Draairamen in 2005 vervangen
- Oplevering in overleg bij voorkeur 1 mei 2021
Lees meer